1970 yılında İstanbul’da doğdu. Erenköy kız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Arap Dili Edebiyatı mezunu. Şu anda İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü 2. Sınıf öğrencisi. Aynı zamanda, Kuraldışı Bütünsel Kinesiyoloji,  Yaşam okulu, Bütünsel Sağlık ve Nefes workshoplarının tamamına katılarak mezun oldu.

Satış kariyerine öğrenci iken part time olarak başladı. Satışçı, eğitmen/koç ve ekip lideri olarak profesyonel iş hayatı 30 yılı kapsıyor.

Japan Tobacco, Mey İçki, Starbucks Coffee, GAES İşitme Cihazları, Simit Sarayı , Mondelez International ve Metro Cash & Carry çalıştığı şirketler. Hızlı tüketim ve mağazacılık sektörlerinde ülkeyi kapsayan yöneticilik pozisyonlarında çalıştı. Binlerce çalışanın performansından ve yüksek bütçelerden sorumlu oldu. Ayrıca, eğitmen olarak da Yurt içi ve dışında 100 den fazla eğitim aldı, 100 lerce eğitim seansını hem iş başında, hem sınıf eğitimlerinde gerçekleştirdi, yöneticiler, eğitmenler ve koçlar yetiştirdi.

Satışa yeni başlayanlardan, tecrübeli ekiplere kadar her kademede çalışanlar ve hazırlananlar için  eğitimler ve çalıştaylar  hazırlıyor, veriyor ve takip ediyor.

Şirket içi eğitimlerin tekdüzeliğinden farklı olarak uygulamalı, eğlenceli öğrenme prensiplerini uyguluyor ve nörolojik buluşları takip ederek programlarını bunlara göre geliştiriyor.