Emrah Tezcan

Lisans öğrenimine Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü’nde başlamış ve sonrasında geçiş yaparak İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde İşletme okuyarak devam etmiştir. Mezun olduktan sonra, Eren Holding / Eren Perakende bünyesinde Nautica markasının Lojistik Sorumlusu olarak çalışmaya başlamıştır.

Ardından bilgi güvenliği sektöründe hizmet veren Lostar’da Müşteri Yöneticisi olarak görevine devam etmiş olup, kurumların pazarlama faaliyetlerini desteklemek üzere teknoloji ve içerik çözümleri sunan VR Masters’ın kuruluş ekibinde yer alarak şirketin İş Geliştirme ve Satışından sorumlu olarak çalışmıştır. Akabinde sırasıyla, Dorabase ve MechSoft şirketlerinde Satış Müdürü olarak çalışmıştır.

Şu anda mobil yazılım projesi olan Mittu’nun kurucu ortağı olmasının yanında, en iyi işveren seçilen Indus Consulting’in eğitmenlerinden biri olarak firmalara çeşitli alanlarda eğitim hizmeti vermektedir.

Profesyonel kariyerinin yanı sıra, JCI Kadıköy’de (Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) 2018 senesinde organizasyona başkan olarak liderlik ederek sosyal fayda oluşturmaya yönelik projeler yönetmiş ve şu anda aktif üye olarak, topluma katkı sağlamaya devam etmektedir.