Katılmak istediğiniz eğitim için sitemizdeki eğitim başlığı altında yer alan “Kimler Katılabilir” alanını inceleyebilir veya Netkent Akademiyi arayarak bilgi alabilirsiniz. Bazı eğitimlerde konuyla ilgili olan asgari uzmanlığın belgelenmesi veya belli bir asgari eğitim düzeyi istenebilir.

Eğitimi yanınızda kişisel bilgisayarınız, masa başı bilgisayarınız veya akıllı telefonunuzun olduğu kapalı veya açık alanda, her yerde alabilirsiniz. İnternete bağlı olmanız gerekmektedir.

Akademisyenler ve alanında kendini kanıtlamış uzman profesyonel kişilerden oluşur.

Evet. Kontenjan dolduğunda sistem sizi bilgilendirecek, o döneme kayıt yapmayacaktır.

Kurumlardan gelen eğitim talebinin ardından karşılıklı görüşmeler sonucunda belirlenen standartlarda eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Eğitim standartları belirlendikten sonra Netkent Akademi tarafından kurumlara eğitim teklifi sunulur.

Eğitimleri başarıyla tamamlayan katılımcılara o eğitimin standartlarına göre Katılım Belgesi veya Sertifika verilmektedir. Netkent Akademiyi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğitim sayfasında “Kayıt Ol” butonunu tıklayarak ilerleyebilirsiniz.

Bazı eğitimlere katılımak için belli diploma, çalışma süresi vb sorgulaması yapmak gerekebilir. Bu durumlarda katılımcıdan ek evrak istenecektir.

Kredi kartı, havale, EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartına taksit yapabilirsiniz.

• NETKENT mezun ve öğrencilerine %15 indirim yapılır.

• Belgelendirildiği takdirde Şehir ve Gazi ailelerine açılan her eğitimde kontenjanımız vardır.

Program başlamadan önce yazılı talep edilmesi halinde program ücretinin %30’u iade edilir. Program başladıktan sonra hiçbir koşul ve şartta ücret iadesi yapılmaz.

Program başladıktan sonra hiçbir koşul ve şartta ücret iadesi yapılmaz.

Evet. Ödeme aşamasında fatura bilgilerinizi bizlere iletmeniz gerekmektedir.