İlaç sektörünün gelişimi ve pandemi sürecinin hızlandırmasıyla hayatımıza fazlasıyla dâhil olan besin takviyelerine objektif bakış.
Özge Toy 2016 Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi ve Onkoloji Hastanesi’nde stajını tamamlamıştır. Daha sonra Üsküdar Hospital Türk Hastanesi ve Maya Centrium Hastanesi’nde diyetisyen olarak görev almış olup, halen Dyt. Özge TOY Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarına hizmet vermektedir. Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi’nde Yüksek Lisans Eğitimine devam etmektedir.
Workshop 3 saat sürecektir. 2-2,5 saat aktif anlatım, yarım saat ise interaktif soru – cevap olacaktır.
Workshop katılım ücreti : 190 .-TL
Katılımcılara “NETKENT Akademi Katılım Belgesi” verilecektir.
Ödemelerinizi kredi kartı ya da banka havalesi ile yapabilirsiniz.
Katlım ücretini havale ile ödemek isteyenler Üniversitemizin aşağıda belirtilen banka hesaplarına açıklama bölümüne Ad ve Soyadınız ile TC kimlik numarasını yazarak transfer yapabilirler.
Türkiye İş Bankası Küçükkaymaklı/KKTC şubesi
Hesap Adı: NETKENT ÜNİVERSİTESİ
IBAN: TR15 0006 4000 0016 8010 2531 89